Kalender

«
»
Maa
Din
Woe
Don
Vrij
Zat
Zon
april
april
1
  • Jeugdinterclub
    13:00 -18:00
    May 1, 2019

    Thuis:
    Meisjes U11 2 vs TC Kortemark
    Meisjes U11 4 vs TC Avelgem
    Jongens U11 2 vs TC De Koddaert
    Jongens U11 3 A vs Waregem tennis club
    Jongens U11 3 B vs TC Yper
    Jongens U11 4 vs TC Olympos

    Uit:
    Waregem tennis club vs U09 3 C
    TC Rumbeke vs Jongens U11 4
    TC Alexander vs U09 3 A
    KTC Isis vs U09 3 B

2
  • Interclub
    14:00 -20:00
    May 2, 2019

    Uit:
    TC De Koddaert vs Heren 60 3

3
  • Interclub
    14:00 -20:00
    May 3, 2019

    Uit:
    TC Ichtegem vs Gemengd 50/60 3

4
  • Jeugdinterclub
    09:00 -12:00
    May 4, 2019

    Thuis:
    Meisjes U13 3 vs TC De Koddaert
    Meisjes U13 4 vs TC Olympos
    Jongens U13 2 vs TC Kortemark
    Jongens U13 4 A vs KGTC Zwevegem
    Jongens U13 4 B vs ATC Anzegem
    Jongens U15 4 vs KGTC Zwevegem

    Uit:
    TC Yper vs Meisjes U15 3 A
    TC Duinbergen vs Meisjes U15 3 B
    TC De Koddaert vs Meisjes U15 3 C
    KTG Houtland vs Jongens U13 1
    TC Duinbergen vs Jongens U15 1
    KTG Houtland vs Jongens U15 3
    TC Yper vs Jongens U15 4 A
    KTC Isis vs Jongens U15 4 B

  • Interclub
    14:00 -20:00
    May 4, 2019

    Thuis:
    Dames 5 vs KTC Isis
    Heren 45 5 vs TC Zedelgem

    Uit:
    TC Duinbergen vs Dames 2
    TC Brughia vs Dames 25 5
    TC Ichtegem vs Heren 35 6

5
  • Interclub
    Gehele dag
    May 5, 2019

    Thuis:
    Dames 35 1 vs KTC Issera
    Dames 35 3 vs TC Alexander
    Heren 5 vs TC Smash Oedelgem
    Heren 1 vs TC Vijverhof
    Heren 6 vs Marke tennisclub

    Uit:
    TC Koksijde vs Heren 2
    Vicogne tennis club vs Heren 4

6
7
  • Interclub
    14:00 -18:00
    May 7, 2019

    Thuis:
    Dubbel heren 60 3 vs KTC Issera

    Uit:
    TC Rumbeke vs Dubbel dames 50 3

8
  • Jeugdinterclub
    14:00 -18:00
    May 8, 2019

    Thuis:
    U09 3 A vs KTC Isis B
    U09 3 B vs TC Alexander
    U09 3 C vs Tennisclub Avelgem
    Jongens U11 4 A vs Wikings

    Uit:
    Waregem Tennis Club vs Meisjes U11 4
    TC Yper vs Jongens U11 2
    KGTC Zwevegem vs Jongens U11 3 A
    KTC Isis vs Jongens U11 3 B
    Wikings B vs Jongens U11 4 B

9
  • Interclub
    14:00 -18:00
    May 9, 2019

    Thuis:
    Dubbel heren 70 vs KTC Issera

    Uit:
    KTC De Egelantier vs Heren 60 3

10
11
  • Jeugdinterclub
    09:00 -12:00
    May 11, 2019

    Thuis:
    Meisjes U15 3 A vs TC Bachten De Kupe
    Meisjes U15 3 C vs TC Ter Straeten
    Jongens U13 1 vs TC Tobias
    Jongens U13 4 vs TC Bosterhout
    Jongens U15 3 vs Tennisclub Avelgem
    Jongens U15 4 vs KGTC Zwevegem

    Uit:
    KGTC Zwevegem vs Meisjes U13 3
    Waregem Tennis Club vs Meisjes U13 4
    Tennisclub Avelgem vs Jongens U13 4
    Tennisclub Avelgem vs Jongens U15 4 B
    KTC Isis A vs Jongens U15 4

  • Interclub
    14:00 -19:00
    May 11, 2019

    Thuis:
    Dames 25 5 vs TC Smash Oedelgem
    Heren 35 6 vs TC Blankenberge

    Uit:
    TC Vijverhof vs Dames 2
    TC Koksijde vs Dames 5
    TC De Schakel Izegem vs Heren 45 5

12
  • Interclub
    Gehele dag
    May 12, 2019

    Thuis:
    Dames 35 1 vs TC Duinbergen
    Dames 35 3 vs TC De Polderblomme
    Heren 2 vs KG Witte Beer
    Heren 4 vs TC Bosterhout
    Heren 55 3 vs Ostend tennis club

    Uit:
    Vicogne tennis club vs Dames 35 3
    TC Logan vs Heren 5
    KTC Isis vs Heren 1
    TC Roeselare vs Heren 6

13
14
  • Interclub
    14:00 -18:00
    May 14, 2019

    Thuis:
    Dubbel dames 50 vs TC Vijverhof

    Uit:
    Ostend tennis club vs Dubbel heren 60 3

15
  • Jeugdinterclub
    14:00 -18:00
    May 15, 2019

    Thuis:
    U09 3 B vs TC Leiemeers
    U09 3 C vs TC Alexander
    Jongens U11 4 B vs TC Rumbeke

    Uit:
    TC Olympos vs U09 3 A
    TC Finlandia vs Jongens U11 4

16
  • Interclub
    14:00 -18:00
    May 16, 2019

    Thuis:
    Heren 60 3 vs TC De Schakel Izegem

    Uit:
    TC Koksijde vs Dubbel heren 70

17
  • Interclub
    14:00 -18:00
    May 17, 2019

    Thuis:
    Gemengd 50/60 vs TC Ter Straeten

18
  • Jeugdinterclub
    09:00 -12:00
    May 18, 2019

    Thuis:
    Meisjes U15 3 B vs Tc De Maene
    Jongens U13 4 A vs TC yper
    Jongens U15 1 vs KTG Houtland
    Jongens U15 3 vs TC Rumbeke
    Jongens U15 4 B vs TC Vichte
    Jongens U15 4 vs TC Bosterhout

    Uit:
    TC Yper vs Meisjes U13 4
    TC De Maene vs Meisjes U15 3 A
    KG Witte Beer vs Meisjes U15 3 C
    KG witte Beer vs Jongens U13 1
    Ghistelehof sportcomplex vs Jongens U13 2
    TC Olympos vs Jongens U15 4 A

  • Interclub
    14:00 -18:00
    May 18, 2019

    Thuis:
    Dames 2 vs TC Olympos
    Dames 5 vs TC Duinbergen
    Heren 45 5 vs TC De Watertoren

    Uit:
    TC Koksijde vs Dames 25 5
    Tennisvereniging Loppem vs Heren 35 6

19
  • Interclub
    09:00 -18:00
    May 19, 2019

    Zuiderlaan 43 Waregem

    Zuiderlaan 43 Waregem

    Thuis:
    Dames 35 1 vs T.C Zwevegem
    Heren 5 vs Tennisvereniging Loppem
    Heren 1 (4 spelers ) vs Leiemeers VZW
    Heren 6 ( 4 spelers ) vs T.C Sint-Michiels

    Uit:
    T.C. Duinbergen A vs Dames 35 3
    Sint-Michiels A vs Dames 35 3
    T.C. Zwevegem vs Heren 2 (4 spelers)
    T.C Issera vs Heren ( 4 spelers )
    Ostend Tennis Club vs Heren 55 3

20
21
  • Interclub
    14:00 -18:00
    May 21, 2019

    Thuis:
    Dubbel dames 50 vs TC Leiemeers

    Uit:
    KGTC Zwevegem vs dubbel heren 60

22
  • Jeugdinterclub
    14:00 -17:00
    May 22, 2019

    Thuis:
    U09 3 A vs TC Rumbeke
    Meisjes U11 vs KGTC Zwevegem
    Jongens U11 3 vs TC Rumbeke
    Jongens U11 4 vs TC De Watertoren

    Uit:
    TC Rumbeke vs U09 3 B
    KGTC Zwevegem vs U09 3 C
    KTC Isis vs Jongens U11 4

23
  • Interclub
    14:00 -18:00
    May 23, 2019

    Thuis:
    Dubbel heren 70 vs TC Bloemenhof

    Uit:
    Tennisvereniging Loppen vs Heren 60

24
  • Interclub
    14:00 -18:00
    May 24, 2019

    Uit:
    Waregem tennis club vs Gemengd 50/60

25
  • Jeugdinterclub
    09:00 -13:00
    May 25, 2019

    Thuis:
    Meisjes U13 3 vs TC Kortemark
    Meisjes U15 3 A vs TC Olympos
    Meisjes U15 3 C vs TC Kortemark
    Jongens U13 1 vs TC Kortemark
    Jongens U13 4 vs KGTC Zwevegem
    Jongens U15 4 vs TC De Watertoren

    Uit:
    Wikings vs Meisjes U13 4
    KTC Isis vs Meisjes U15 3
    Tennisclub Avelgem vs Jongens U13 4
    TC Nobel vs Jongens U15 1
    TC De Mote vs Jongens U15 3
    KGTC Zwevegem vs Jongens U15 4 B
    TC Leiemeers vs Jongens U15 4 C

  • Interclub
    14:00 -18:00
    May 25, 2019

    Thuis:
    Dames 5 vs Wikings
    Heren 35 6 vs Kon. Tennis club Brugge

    Uit:
    Ostend tennis club vs Dames 2
    TC Oswherlu vs Dames 25 5
    Marke tennisclub vs Heren 45 5

26
  • Interclub
    Gehele dag
    May 26, 2019

    Thuis:
    Dames 35 3 A vs TC Sint-Michiels
    Dames 35 3 B vs TC Logan
    Heren 55 3 vs TC L’armorial-De Panne

    Uit:
    TC Duinbergen vs Dames 35 1
    TC Orscamp vs Heren 6

27
28
  • Interclub
    14:00 -18:00
    May 28, 2019

    Thuis:
    Dubbel heren 60 vs TC Ter Straeten

    Uit:
    TC Brughia vs Dubbel dames 50

29
  • Jeugdinterclub
    14:00 -18:00
    May 29, 2019

    Thuis:
    Jongens U11 2 vs TC Brughia
    Jongens U11 3 A vs TC Olympos

    Uit:
    TC Olympos vs Jongens U11 3

30
  • Interclub
    14:00 -18:00
    May 30, 2019

    Thuis:
    Heren 60 vs TC Rumbeke

    Uit:
    Tennisvereniging Loppem vs Dubbel heren 70

31
  • Interclub
    14:00 -19:00
    May 31, 2019

    Zuiderlaan 43 Waregem

    Zuiderlaan 43 Waregem

    Thuis:
    Gemengd 50/60 vs KTC Issera

juni
juni